Ftw Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Ftw clan-a !!!
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Prijava za Ftw klan

Go down 
4 posters
AutorPoruka
BobiSha1
Gost




Prijava za Ftw klan Empty
KomentarNaslov komentara: Prijava za Ftw klan   Prijava za Ftw klan Icon_minitimeFri Mar 19, 2010 11:21 pm

pozz Razz ja sam Boban Vukovic iz BL 96 samo godiste... xD
cs igram vec mozda 2 godine...igrao sam za mnoge klanove neda mi se nabrajati nick mi je BobI[S]h4
Na vrh Go down
p0pc0rn
Admin
p0pc0rn


Broj komentara : 25
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Mjesto : Banja Luka

Prijava za Ftw klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za Ftw klan   Prijava za Ftw klan Icon_minitimeFri Mar 19, 2010 11:24 pm

Bobo nadam se da ce te primiti : )))) ti bi bio dobro pojacanje Very Happy
Na vrh Go down
https://ftwclan.bosnianforum.com
n[3]Le

n[3]Le


Broj komentara : 74
Join date : 2010-03-14
Age : 31
Mjesto : Banja Luka

Prijava za Ftw klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za Ftw klan   Prijava za Ftw klan Icon_minitimeFri Mar 19, 2010 11:29 pm

Hmmmm .... Aj Srecno gata ce da odluci Razz
Na vrh Go down
BobiSha1
Gost




Prijava za Ftw klan Empty
KomentarNaslov komentara: xD   Prijava za Ftw klan Icon_minitimeFri Mar 19, 2010 11:29 pm

haha hvala popcorn xD
Na vrh Go down
p0pc0rn
Admin
p0pc0rn


Broj komentara : 25
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Mjesto : Banja Luka

Prijava za Ftw klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za Ftw klan   Prijava za Ftw klan Icon_minitimeFri Mar 19, 2010 11:32 pm

Aj pusti ga neLe na probni,super igra lik Very Happy
Na vrh Go down
https://ftwclan.bosnianforum.com
n[3]Le

n[3]Le


Broj komentara : 74
Join date : 2010-03-14
Age : 31
Mjesto : Banja Luka

Prijava za Ftw klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za Ftw klan   Prijava za Ftw klan Icon_minitimeFri Mar 19, 2010 11:34 pm

Aj GL pusten si xD
Na vrh Go down
BobiSha1
Gost




Prijava za Ftw klan Empty
KomentarNaslov komentara: xD   Prijava za Ftw klan Icon_minitimeFri Mar 19, 2010 11:37 pm

haha tnx za probni....imal neki ubrzo da se dokazem Razz
Na vrh Go down
3nemy_

3nemy_


Broj komentara : 58
Join date : 2010-03-16
Age : 36
Mjesto : Sarajevo

Prijava za Ftw klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za Ftw klan   Prijava za Ftw klan Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 2:18 am

BobiSha koliko sam ja u toku odlicno igra! al ga odavno nisam vido na Alfi.. al sam sig da ce da se pokaze da da ce nositi boje Ftw klana xD


U svakom slucajju SreTno
Na vrh Go down
http://www.realmadrid.com
BobiSha1
Gost




Prijava za Ftw klan Empty
KomentarNaslov komentara: ee   Prijava za Ftw klan Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 10:58 am

jao ja se bas ne snalazim na ovim forumima Razz pa sry ako sam 2 puta poslao jednu poruku Razz

tnx Enemy nisam mogao igrati na afli pokusavao sam dobiti admina na jednom serveru sto su otvorili moji drugovi......pa na kraju nista nedaju supci al sa ces me cesto vidjati Razz
Na vrh Go down
Gata

Gata


Broj komentara : 40
Join date : 2010-03-14

Prijava za Ftw klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za Ftw klan   Prijava za Ftw klan Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 1:45 pm

Pokazi sta znas bobisha Laughing
Na vrh Go down
3nemy_

3nemy_


Broj komentara : 58
Join date : 2010-03-16
Age : 36
Mjesto : Sarajevo

Prijava za Ftw klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za Ftw klan   Prijava za Ftw klan Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 5:26 pm

BobiSha1 (citat):
jao ja se bas ne snalazim na ovim forumima Razz pa sry ako sam 2 puta poslao jednu poruku Razz

tnx Enemy nisam mogao igrati na afli pokusavao sam dobiti admina na jednom serveru sto su otvorili moji drugovi......pa na kraju nista nedaju supci al sa ces me cesto vidjati Razz

ma nesekiraj mi se! hebes admina nije to toliko ni interesantno..
et u 5 ti je cw pa je do tebe da pokazes sve sto znas! good luck
Na vrh Go down
http://www.realmadrid.com
Sponsored content





Prijava za Ftw klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za Ftw klan   Prijava za Ftw klan Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Prijava za Ftw klan
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» MaMa Prijava

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Ftw Clan :: For The Win Clan :: Prijave za nove chlanove-
Idi na: